Celem Grupy jest budowanie bezpieczeństwa finansowego Klienta

  • Jesteśmy opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku
    finansowego i ubezpieczeniowego
  • Posiadamy całkowitą niezależność kapitałową co pozwala nam być obiektywnym
    doradcą finansowym
  • Firmy Grupy PDF pomagają efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

Aktualności

Detektor BULSHITU - czyli sztuka myślenia nie tylko o pieniądzach

2016-12-19

Zapraszamy na nowy program Fryderyka Karzełka, w którym wprost mówi jak jest.

zobacz więcej

Emerytura to bzdura, a pieniądze są sexy

2016-12-16

Fryderyk Karzełek Prezes grupy PDF Na zatrudnianiu niewłaściwych ludzi stracił co najmniej 3 mln zł. Płaci podatki w Polsce. Jako były emigrant wie, że i zamożność prościej osiąga się właśnie tutaj.

zobacz więcej

Gwarancja wysokich zysków? KNF (i nie tylko) ostrzega!

2012-06-05

Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat, co jakiś czas można było zaobserwować reklamy firm, które oferując swoim Klientom relatywnie wysokie zyski (w porównaniu np. z lokatami bankowymi) oferowały równocześnie gwarancję ich osiągnięcia.

zobacz więcej

24,68% w ciągu niespełna dwóch miesięcy?

2012-02-21

Uspokojenie nastrojów na światowych rynkach finansowych, odsunięcie na bok problemów Grecji i innych Państw strefy euro...

zobacz więcej

Na emeryturze bez emerytury?

2012-01-19

Jak wynika z raportu opracowanego przez grupę finansową AXA, nasz kraj charakteryzuje się najniższym odsetkiem osób oszczędzających na emeryturę w Europie. Według opublikowanych wyników, aż jeden na czterech Polaków deklaruje, że nie robi nic, aby zabezpieczyć swoją emerytalną przyszłość.

zobacz więcej

Komentarz do bieżących wydarzeń na rynku

2012-01-17

Mimo negatywnych i częściowo sprzecznych informacji płynących ze strony agencji ratingowych, jakie w ostatnich dniach docierały do opinii publicznej inwestorzy sprawiają wrażenie jakby zapomnieli o panującym w strefie euro kryzysie.

zobacz więcej

Interwencja NBP, a wzrost podatku VAT

2011-11-24

Fiaskiem zakończyła się wczorajsza interwencja Narodowego Banku Polskiego na rynku walutowym, której celem było umocnienie złotówki.

zobacz więcej

Koniec lokat „antybelkowych”

2011-11-23

Ledwo nowy rząd rozpoczął pracę, a już zdążył wyciągnąć z kieszeni podatników kolejne pieniądze.

zobacz więcej

Co przyniesie najbliższy tydzień?

2011-11-07

Głównym tematem nadchodzącego tygodnia będzie zapewne sytuacja Grecji oraz jej przyszłość lub ewentualny jej brak w strefie euro. Po ubiegłotygodniowej huśtawce informacji, kiedy to grecki rząd najpierw zapowiadał referendum, następnie twierdził, że możliwa jest jego organizacja nawet w tym roku, a na koniec z tych zapowiedzi się wycofał na rynkach finansowych było wyjątkowo nerwowo.

zobacz więcej

Co słychać za oceanem?

2011-10-28

Na wynik rozmów przywódców Państw strefy euro zareagowały nie tylko europejskie parkiety. Giełdy w Stanach Zjednoczonych również nie pozostały obojętne europejskim planom wyjścia z kryzysu. Indeks S&P500 zyskał na pierwszej od ogłoszenia rezultatów szczytu sesji ponad 3,4%, a Dow Jones Industrial Average zakończył notowania prawie trzy procentowym wzrostem.

zobacz więcej

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl