Celem Grupy jest budowanie bezpieczeństwa finansowego Klienta

  • Jesteśmy opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku
    finansowego i ubezpieczeniowego
  • Posiadamy całkowitą niezależność kapitałową co pozwala nam być obiektywnym
    doradcą finansowym
  • Firmy Grupy PDF pomagają efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

Kadra

Każda z firm Grupy PDF to zgrany i otwarty zespół, który tworzy atmosferę kompetencji i wiedzy.

Marki poszczególnych firm Grupy PDF zna już wielu Polaków i każdy z nich wie, że o naszej sile stanowi prężny i wykształcony zespół doradców. To oni są największym potencjałem Spółek, a ich pragnienie sukcesu przekuwane jest na Państwa sukces finansowy, doskonałą ochronę ubezpieczeniową, wyższy poziom świadomości własnego potencjału czy też możliwość zamieszkania w wymarzonym domu.

Umiejętności poszczególnych pracowników są ogromne, ale największą zaletą pracy w Grupie jest to, że zakres ich wiedzy jest komplementarny.

Każdy z doradców wie, że skorzystanie z pomocy bardziej doświadczonej koleżanki lub kolegi jest najlepszym rozwiązaniem przy kompleksowej obsłudze Klienta.

Wszyscy pracownicy Spółek Grupy PDF to specjaliści w swoich dziedzinach

Zdobywali doświadczenie uczestnicząc w wielu szkoleniach dedykowanych i otwartych. Aktywnie wykorzystują swoją wiedzę podczas spotkań z aktualnymi i potencjalnymi Klientami. Nie są to więc teoretycy, ale ludzie którzy zdobytą wiedzę przekuli już w swój osobisty sukces.

W pracy doradców finansowych i pośredników nieruchomości ceni się bliską współpracę z Klientami

To właśnie Klient wraz z doradcą z Grupy PDF tworzy zespół. Zespół, którego zadaniem jest zbudowanie odpowiedniej strategii, dopasowanej ściśle do indywidualnych potrzeb i możliwości. Podstawowym celem stawianym przed takim zespołem jest to, by w oparciu o doświadczenie poszczególnych Spółek Grupy PDF zbudować stabilną podstawę do bezpieczeństwa finansowego.

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl