Celem Grupy jest budowanie bezpieczeństwa finansowego Klienta

 • Jesteśmy opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku
  finansowego i ubezpieczeniowego
 • Posiadamy całkowitą niezależność kapitałową co pozwala nam być obiektywnym
  doradcą finansowym
 • Firmy Grupy PDF pomagają efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

Powiat będziński - rekrutacja

Polskie Doradztwo Finansowe - piąta najbardziej rozpoznawalna firma w branży w Polsce, według raportu Bankier.pl i Wprost: "Rynek doradztwa finansowego w Polsce 2012" -  poszukuje 10 pracowników do nowego biura w powiecie Będzińskim.

 

Oferujemy :

 • unikalny system szkoleń, przygotowujących do zawodu doradcy finansowego,
 • ponadprzeciętne dochody,
 • precyzyjną ścieżkę kariery.

Profil kandydata:

 • wykształcenie minimum średnie,
 • doświadczenie zawodowe - nie jest wymagane,
 • umiejętność budowania relacji z ludźmi.

 

Osoby zainteresowane pracą w powiecie będzińskim proszone są o przesyłanie CV na adres:


Polskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. (PDF) jest jedną z najprężniej działającyh firm z sektora doradztwa finansowego w Polsce. Co ważne - jest jedną z najlepiej ocenianych przez Klientów, co potwierdza raport "Rynek doradztwa finansowego w Polsce 2012", opracowany przez Bankier.pl i Wprost. PDF wyróżnia intensywna działalność edukacyjna, realizowana z myślą o budowaniu świadomości społecznej w obszarze bezpieczeństwa finansowego. Doradzy PDF korzystają z unikalnego narzędzia jakim jest autorski program SOFI (Strategia Optymalizacji Finansów), pozwalający na stworzenie strategii zarządzania finansami "skrojonej na miarę".

 

PDF działa od 2002 roku. Oprócz centrali w Katowicach, dysponuje - na dzień dzisiejszy 6 oddziałami w Polsce i planuje dalszy rozwój. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie oddziału w Będzinie.


Prezesem spółki Polskie Doradztwo Finansowe jest Fryderyk Karzełek, utalentowany biznesmen, charyzmatyczny mówca i jednen z czołowych polskich szkoleniowców. Nauki pobierał m.in. w Deutsche Bank, Banku Rotshilda i na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Znany jako pierwszy Money Coach - uczeń takich autorytetów, jak Bodo Schafer, Jurgen Heller, czy Emile Ratelband, Lothar Seiwer, czy Vera Birkenbichl.

 


Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl